serwis randkowy dla żonatych

Niestety w dzisiejszych czasach mamy coraz mniej czasu na życie towarzyskie. Zwiększająca się ilość zawodowych obowiązków oraz konieczność stałego spieszenia się z czymś lub dokądś sprawia, że zazwyczaj nawet jeśli mamy odrobinę wolnego czasu to niekoniecznie mamy energię, aby poświęcić go na nawiązywanie nowych kontaktów. Zwłaszcza, że wymagałoby to znowu przemieszczania się z miejsca na miejsce i konieczności dotrzymania jakiegoś terminu lub umówionej godziny – jeśli nawet po pracy nie uda nam się od tego uwolnić, to szansa na to, że kiedykolwiek uda nam się odpocząć okazuje się być znikoma. Tymczasem człowiek to zwierzę społeczne i stale potrzebuje kontaktu z innymi przedstawicielami swojego gatunku, nie tylko w sferze zawodowej, ale też – przede wszystkim – towarzyskiej. Osoby, które żyją z kimś na stałe, znajdują się w dość uprzywilejowanej sytuacji, jednak te, które nie mają partnera, muszą albo zmagać się z samotnością, co dla zdrowia psychicznego przeważnie okazuje się być katastrofalne, albo szukać sposobów na przełamywanie tej samotności.

serwis randkowy dla żonatych

Ludzie sukcesu, zwłaszcza mężczyźni, często decydują się na płatne sex randki, czyli innymi słowy korzystanie z usług prostytutek. To jednak tylko namiastka prawdziwej damsko-męskiej relacji i obie strony znakomicie zdają sobie sprawę z tego, że tak jest – ona udaje, że jej na nim zależy, on udaje że jej wierzy, po czym ona bierze pieniądze i więcej nie oglądają się na oczy. Często po takiej transakcji facet czuje się gorzej niż przed, mimo zaspokojenia potrzeb seksualnych.
Myślę, że o wiele lepszym pomysłem jest wejście na sex portal i założenie sobie tam konta. Oczywiście doprowadzenie do przeniesienia się znajomości zawartej przez internet na płaszczyznę erotyczną będzie wymagało trochę zachodu, a na pewno znacznie więcej niż zamówienie prostytutki, ale daje szansę na to, że samotność rzeczywiście uda się przełamać. Oczywiście portale erotyczne można traktować co najwyżej jako wstęp do czegoś więcej, bo jeśli będziemy chcieli, aby znajomość rozwijała się, to prędzej czy później będziemy musieli zacząć ze sobą rozmawiać w realu.

Więcej o takich portalach randkowych dla żonatych można przeczytać tutaj.

Internet ma tu jednak tą zaletę, że wstępne rozpoznanie odnośnie tego, czy dana osoba nam pasuje czy nie, możemy przeprowadzić nie ruszając się z domu. Ponadto jeśli zachowamy odrobinę rozsądku, to powinniśmy uniknąć pułapki pożądania, w jaką wpada mnóstwo ludzi płci obojga. Zdarza się, że spotkamy kogoś, kto pociąga nas do tego stopnia, że idąc z tym kimś do łóżka nie zastanawiamy się nad niczym. Po drugim – trzecim stosunku jesteśmy zakochani po uszy. Tymczasem po jakimś czasie – zazwyczaj po trzech miesiącach – okazuje się, że właściwie oprócz seksu nie mamy ze sobą nic wspólnego. Relacja psuje się z dnia na dzień, często kończy się z hukiem, bo angażuje mnóstwo emocji. Umawiając się przez internet możemy po prostu nie umawiać się z osobami, które nie pasują do nas mentalnie niezależnie od ich atrakcyjności.